Графік роботи:

11:00–23:00

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань

Вібратори

Вібратори: різновиди, особливості, призначення

Наразі існує безліч інтимних іграшок, які здатні вивести сексуальне життя на новий рівень та допомогти у пізнанні свого тіла. І серед них варто виділити вібратори. На жаль, у сучасному суспільстві все ще бракує сексуальної освіти, тому такі девайси часто вважають лише замінником статевому члену. Проте насправді купити вібратор можуть абсолютно всі — і жінки, що щасливі у своєму інтимному житті з партнером, і дівчата з альтернативною орієнтацією, і, загалом, всі охочі. Адже це універсальна багатофункціональна іграшка, що може принести багато тілесних насолод. Спробуємо розглянути їх різновиди більш детально.

Які бувають сучасні вібратори?

Вібратори купити

Вібратор — це досить непростий девайс, який далеко не в кожному випадку нагадує за виглядом статевий член. Досить популярною є думка, що жінка для досягнення сексуального задоволення обов'язково потребує чоловіка та вагінального проникнення. Проте, така впевненість абсолютно суперечить фізіології та природній сексуальності.

Вібратор — це своєрідний масажер, який має гнучкі налаштування. З його допомогою можна забезпечити різні рівні стимуляції, зокрема клітора чи вульви, вагіни чи ануса. Вібрація допомагає стимулювати чутливі нервові волокна та сприяє отриманню яскравого оргазму. А смарт моделі ще й синхронізуються зі смартфоном, що відкриває нові неймовірні можливості для їх використання.

Якщо вас зацікавили вібратори, ціни — це не основний критерій вибору. Варто звернути увагу на різноманіття таких іграшок. Вібратор купити можна в різних моделях. Серед найпопулярніших видів:

 • Вакуумні жіночі вібратори. Забезпечують стимуляцію клітора без безпосереднього дотику до чутливих ділянок — створюють відчуття посмоктування завдяки створенню вакууму. Можуть використовуватися безпосередньо під час сексу. Виробники пропонують вакуумні вібратори різної форми, зокрема у вигляді невинних іграшок, наприклад, пінгвіна.

 • Кролики. Мають два або навіть три відростки для одночасної стимуляції декількох чутливих ділянок. Два відростки стимулюють клітор та піхву, а третій, за наявності, ще й анус. Допомагають досягти неймовірного оргазму, а також вчать розуміти власне тіло.

 • Для пари (для двох). Призначені для використання під час сексу та допомагають отримати одночасне сексуальне задоволення. Деякі з них вводяться у піхву, щоб стимулювати водночас стінку піхви, член партнера та клітор. Деякі парні моделі є багатофункціональними та мають значну кількість варіантів використання.

 • Для точки G. Мають особливу вигнуту форму, завдяки чому стимулюють чутливі ділянки на передній стінки піхви. Відмінний вибір для жінок для експериментів зі своїм тілом та пошуків потаємного задоволення.

 • Анальні вібратори. Це девайси для жінок та для чоловіків, що призначені саме для стимуляції ануса. Можуть використовуватися самі по собі та для підготовки для анального сексу. Також їх нерідко використовують під час звичайного вагінального сексу для імітації подвійного проникнення. Чоловічі моделі мають особливу форму для стимуляції простати.

 • Спінатори. Це компактні іграшки, які мають на собі делікатні пелюстки, які ніжно обертаються. Відчуття за їх використання нагадують пестощі язиком, тому вони відмінно підходять для стимуляції чутливого клітора або грудей.

 • Віброкулі. Дешеві міні вібратори, які можуть використовуватися будь-яким чином — все залежить лише від вашої фантазії. Вони відмінно підходять для стимуляції ерогенних зон, зокрема грудей, клітора, промежини у чоловіків та жінок, мошонки, вуздечки полового члена тощо.

 • Віброяйця. Теж досить недорогі іграшки, призначені для введення у піхву, можуть працювати на різних рівнях потужності, забезпечуючи гарну стимуляцію. Яйця можуть використовуватися як самі по собі, так і в комплекті з іншими іграшками для кліторальних або анальних ігор.

 • Вібратор в трусики (під одяг). Гарна іграшка для пар, з якою можна виконувати несподівану стимуляцію. Вібратор працює від дистанційного пульта керування або з управлінням зі смартфона, тому друга половинка може ввімкнути його аби коли, зокрема й на публіці.

 • Вібратори пульсатори. Ці іграшки не тільки вібрують, а й пульсують — імітують фрикції. Вони забезпечують одні з найреалістичніших відчуттів.

 • Вібратори на палець. Гарна знахідка для сексу або мастурбації — доповнить інтим новими враженнями тоді, коли це справді необхідно. Можуть використовуватися абсолютно для будь-яких видів стимуляції — все залежить лише від ваших мрій та фантазій.

 • Двосторонні вібратори. Це багатофункціональні іграшки, які можуть забезпечувати різні види стимуляцію. Існують подвійні девайси зі сторонами різної товщини та довжини, або з різними налаштуваннями патернів вібрації. Також виробники пропонують іграшки, одна сторона яких є погружною, а інша — може змінювати свій функціонал залежно від насадок (наприклад, для клітора чи для анальних пестощів).

А купити різноманітні вібратори на будь-який смак за приємною конкурентоспроможною вартістю можна в інтернет-магазині Black Bunny. Ми пропонуємо замовити справді гарні іграшки, що здатні вивести ваше інтимне життя на новий рівень якості. В нас є вібратори різного функціонала та різного кольору, зокрема рожеві моделі. Ще ми пропонуємо до уваги клієнтів унікальний рідкий вібратор.

Водночас наша компанія дотримується розумної цінової політики та відмовляється від невиправданих націнок. Тому якщо вам потрібен гарний вібратор, ціна такої іграшки в нашому каталозі вас приємно порадує.

Здійснюємо доставку по Львову та всій Україні — відправимо ваші покупки до Києва, Харкова, Вінниці, Одеси, Івано-Франківська, Дніпра та інших міст.

Вгору